DomůRady a NávodyAko rozpoznať kvalitnú vírivku od nekvalitnej na prvý pohľad

Ako rozpoznať kvalitnú vírivku od nekvalitnej na prvý pohľad

-

Vírivka ponúka dokonalú hydromasáž, maximálny komfort, je energeticky úsporná i cenovo výhodná. Ako rýchlo zistiť, či ide o naozaj kvalitnú jacuzzi?

Ponuka víriviek na trhu je pestrá, a preto môže mať bežný zákazník problém zorientovať sa a vybrať si skutočne to najlepšie. Je to aj váš prípad? Nezúfajte. Existuje niekoľko kritérií, ktoré vám napovedia, či daná vírivka stojí za váš záujem, alebo dokonca kúpu.

Kvalitná vírivka: 4 veci, ktoré by ste si mali všimnúť

Milujete nekonečné leňošenie v jacuzzi a nedáte dopustiť na hydroterapiu, ktorú dokáže poskytnúť len vírivka? V tom prípade uprednostnite pred bazénom s protiprúdom swim spa od HOTTUB Sauna & Wellness® s integrovanými masážnymi tryskami pre základnú hydromasáž, vírivku. Akými vlastnosťami disponuje kvalitná vírivka?

Má atraktívny dizajn a prepracovaný systém trysiek

Nemusíte byť odborníkom vo fachu, aby ste dokázali posúdiť vzhľad vírivky na prvý pohľad. Stačí zájsť do špecializovanej predajne či showroomu a pozerať sa, ako sa vraví, s otvorenými očami.

Vírivky USSPA charakterizuje moderný a nadčasový dizajn. Disponujú bezúdržbovým kabinetom z odolného dreva, ktorý skvelo vyzerá a má dlhú životnosť.

Svoju pozornosť venujte aj systému trysiek. Trysky víriviek USSPA sú usporiadané tak, aby poskytovali komplexnú masáž. Napríklad vírivka Lyra iN je schopná dožičiť vám shiatsu masáž, turecké kúpele, vejárovitú masáž dôležitých svalových partií tela, bodovú masáž cielenú do oblasti bedier, masáž sedacích svalov, stehien, lýtok a chodidiel.

Čerešničkou na torte je skutočnosť, že trysky kvalitnej vírivky dokážu masírovať aj predné partie tela, napríklad stehná. Špeciálne trysky rozvíria vodu v celom bazéne, poskytnú masáž krčnej chrbtice, alebo majú funkciu byť skvelou atrakciou. Uznajte sami, takúto hydromasáž vám poskytne iba skutočne kvalitná vírivka.

Technické vychytávky sú samozrejmosťou

Kvalitná vírivka je o dokonalej relaxačnej či stimulačnej hydromasáži a vysokom komforte, bez ohľadu na to, či sa nachádza v interiéri, alebo exteriéri. Avšak nemenej dôležitý je, napríklad systém filtrácie vody či ekonomická náročnosť prevádzky nielen počas leta, ale aj v zime.

Aj preto kvalitné vírivky disponujú rozličnými technickými vychytávkami, ktoré ich robia jedinečnými. Napríklad jacuzzi sú vybavené priestorom na sedenie s komfortným bublinkovým efektom a švédskymi opierkami pre hornú časť tela. Technológia úpravy vody je kombináciou ozónu s UVC žiarením, vďaka čomu miniete menej prostriedkov na chemickú úpravu vody.

Je od svetoznámeho výrobcu

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v špecializovanej predajni, showroome alebo listujete katalóg, o kvalite vírivky vám veľa napovie samotný výrobca. So svetoznámymi výrobcami víriviek, ako napríklad Jacuzzi® či USSPA, nešliapnete vedľa.

Firma Jacuzzi je vynálezcom víriviek a na trhu je viac ako 100 rokov. Na svojom konte má viac ako 250 svetových patentov.

Značka USSPA ide zasa formou zákazkovej výroby víriviek a individuálneho prístupu. Na svojom konte má aj bazén s protiprúdom SWIM SPA, vhodný do interiéru i exteriéru, ktorý poskytuje všetko pre plavecký tréning i základnú hydromasáž.

Je od predajcu poskytujúceho inštaláciu i servis

Ak predajca poskytuje inštaláciu vírivky, pozostávajúcu zo zapojenia elektroinštalácie, nastavenia a sprevádzkovania vírivky a, samozrejme, zaškolenia, záručného a pozáručného servisu, je to neklamný znak kvality.

Pre firmu HOTTUB Sauna & Wellness® sú všetky tieto služby bežnou záležitosťou, a preto nájdete ich v ponuke iba vírivky špičkovej kvality, teda značky Jacuzzi® a USSPA.

Navyše servisní technici majú dlhoročné skúsenosti a sú pravidelne školení v zahraničí.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek