DomůBývanieUž ste videli najmodernejšie oplotenia pozemkov?

Už ste videli najmodernejšie oplotenia pozemkov?

-

Keď sa povie drôtený plot, mnohí si predstavia klasické štvorhranné pozinkované pletivo alebo zelené plastové pletivo, ktorým sa jednoducho a ľahko pozemok ohraničí. Doba však pokročila a dnes máte na výber viac zaujímavých, efektívnych a esteticky vyzerajúcich oplotení. Už ste videli najmodernejšie oplotenia pozemkov?

Moderné trendy prinášajú nové riešenia, vylepšené vlastnosti i doslova dizajnérske kúsky. Máte inú predstavu ako klasické plastové pletivo? Zoznámte sa – toto je plotové pletivo, ktoré je aktuálne trendy – zvárané pletivá v rolkách a zvárané panely.

Zvárané pletivá v rolkách

V súčasnej dobe dominuje zvárané pletivo v rolkách. Potenciálnych klientov zaujme ich moderný dizajn, nehovoriac o viacerých variantoch pevnosti a rýchlej montáže.

Pri stavbe oplotenia pozemku nie je potrebný šponovací drôt. Ak máte rovinatý alebo mierne šikmý pozemok, určite siahnite práve po tomto variante drôteného oplotenia.

Antikorózna úprava zváraného pletiva je garanciou dlhej životnosti a 15-ročnej záruky.

V prípade zváraného pletiva v rolkách si môžete vybrať z viacerých druhov podľa veľkosti oka aj podľa farby (od tradičnej zelenej až po nadčasovú antracitovú).

Zvlnené horizontálne drôty, urýchľujúce stekanie dažďovej vody, tak plnia praktickú funkciu a zároveň prispievajú k celkovej estetickej atraktívnosti oplotenia.

Zvárané panely

Ďalším trendy kúskom oplotenia pozemkov sú zvárané panely.

Pevné a odolné plotové dielce sa montujú jednoducho. Ak máte šikmý terén, potom použijete odskoky.

Kvalitné úpravy proti korózii majú značný vplyv na životnosť zváraných panelov – pozinkované plotové panely sú odolné voči korózii 15 rokov, poplastované plotové panely min. 20 rokov.

Zvárané panely efektívne využijete na miestach a okolo pozemkov, kde je potrebná zvýšená odolnosť oplotenia. Aj ten najlacnejší variant je natoľko pevný, aby zadržal veľkého psa.

Ak očakávate harmonický celok s vaším moderným domom a upravenou záhradou, zvárané panely sú tou správnou voľbou.

Plotové pletivo podlieha taktiež moderným technológiám a inováciám v oplotení domov a pozemkov. Ich výberom budete držať krok s trendmi a zároveň využívate výhody vylepšených vlastností a súčasné dizajnérske smery.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek