DomůRady a NávodyElektrobicykle značky Moustache a ich rada Xroad

Elektrobicykle značky Moustache a ich rada Xroad

-

Jazdíte všade na bicykli, no nechce sa vám rozmýšľať, ktorý elektro bike si máte dnes vziať? Najviac si ceníte univerzalitu v najkvalitnejšom vyhotovení? Potrpíte si na štýl a perfektné spracovanie? Tak ste tu správne! Značka Moustache a jej línia Xroad je presne pre Vás!

Univerzálnosť

Vďaka vynikajúcej geometrií, kompaktnému rámu a nízkemu ťažisku sa elektrobicykle Moustache Xroad cítia ako doma takmer všade: v meste, na poľnej či lesnej ceste,… Xroad predstavuje „SUV“ medzi ebajkami. Je všestranný a výkonný na akomkoľvek povrchu. Je vhodný na rôzne použitie, môžete na ňom jazdiť športovo alebo si užiť komfortnú jazdu či dlhú cyklotúru.

Široká škála modelov

Modelová rada Xroad je rozsiahla a jednotlivé modely sú vybavené rôznymi variáciami motorov Bosch. 
V ponuke sú verzie s rámom s nízkym nástupom, ako aj prevedenia s kompletným odpružením. Obe varianty rozširujú možnosti použitia aj pre ľudí, ktorí vyžadujú ísť v technických riešeniach za hranice doposiaľ používaných riešení. Umožňujú užiť si jazdu na elektrobicykli aj ľuďom so zníženou pohyblivosťou v prípade voľby rámu s nízkym nástupom, alebo napríklad spríjemnenie jazdy ľuďom s poškodenou chrbticou ak využijú celoodpruženú verziu.

Rám s exkluzívnou PowerTube integráciou

Pri všetkých modeloch Xroad je použitý rám s úplnou integráciou batérie. Konštrukcia hliníkového rámu s 3-omi dutými komorami zaručuje veľmi vysokú tuhosť. Kapacita batérii sa pohybuje od 400Wh.Vďaka jedinečnému Moustache adaptéru však do každého rámu vložíte Bosch PowerTube batériu s kapacitou 400, 500 aj 625Wh. Samozrejmosťou je aj kompatibilita rôznych displejov Bosch. Pokiaľ by Vám nepostačovali základné funkcie displeja Purion môžete si vybrať decentný, ale funkciami nabitý Kiox, alebo väčší dotykový displej Nyon 2 s navigáciou. Je len na Vás čo vyhovuje Vašim predstavám!   

Drobnosti umocňujú Váš dobrý pocit!

Je len samozrejmosťou, že všetky modely Xroady sú vybavené nosičmi batožiny kompatibilnými s QL3 a MIK systémom, vďaka čomu sa tašky a príslušenstvo dajú ľahko, jedným kliknutím upevniť. Praktické a jednoduché! Pre vašu bezpečnosť majú všetky verzie  Xroad-ov uzavretý kryt reťaze, dokonca aj celoodpružené varianty. Kvalitná odpružená vidlica patrí k štandardnej výbave a zabezpečuje najvyšší komfort ovládania.

Zažijete naozajstnú nevšednosť všade, kde sa vyberiete!

Dlhé výlety, každodenné dochádzanie do práce, hrboľaté lesné cesty alebo prudké stúpania – všade sú kladené iné nároky. Avšak  Xroad je to, čo nanovo definuje nové pocity, ktoré ste doteraz nepoznali, objavíte nové cesty, nové zážitky!

Mohlo by Vás zajímat

PR článek