DomůPre ŽenyZjednodušte si žehlenie s naparovacou žehličkou. Raz ju skúsite a už inú nebudete chcieť.

Zjednodušte si žehlenie s naparovacou žehličkou. Raz ju skúsite a už inú nebudete chcieť.

-

Chcete si uľahčiť žehlenie? Potrebujete kvalitnú naparovaciu žehličku alebo výkonný parný generátor. Ak sa neviete rozhodnúť, my vám pomôžeme. S našou pomocou si žehlenie zamilujete. Už to nebude tá neobľúbená práca. Nestrávite pri žehliacej doske celé hodiny. S naparovacou žehličkou bude žehlenie jednoduché, rýchle a efektívne. A možno vás začne aj baviť.

Najrýchlejšia naparovacia žehlička

 

Naparovacia žehlička Braun je dizajnovo navrhnutá tak, aby vyhovovala aj tým najnáročnejším zákazníkom. Má skvelé parné funkcie, ktoré prinášajú vysoký výkon a vynikajúce výsledky. Inteligentný režim iCare chráni oblečenie vďaka bezpečnej teplote pre všetky druhy látok. Jej precízny dizajn umožňuje žehlenie aj tých najodolnejších záhybov. Žehliaca plocha je zaoblená a žehlička sa tak kĺže po látke bez akéhokoľvek odporu. Niektoré naparovacie žehličky sú vhodné aj na žehlenie vo zvislej polohe. Sú tak ideálne na odstránenie záhybov napríklad na záclonách. Bezpečnosť zaručuje funkcia automatického vypnutia. 

Naparovaciu žehličku si vyberte, ak…

  • Žehlíte nepravidelne, pár kusov oblečenia. Žehlenie vás nebaví, no viete, že niektoré tkaniny ožehliť jednoducho musíte.
  • Ste zvyknutý na svoju staršiu naparovaciu žehličku menších rozmerov.
  • Keď žehlíte, tak zásadne pri pozeraní televízie, a preto potrebujete, aby bola žehlička tichá.
  • Chcete kvalitnú žehličku za rozumnú cenu.

Najvýkonnejší parný generátor

Parný generátor Braun už celé roky prináša tie najlepšie výsledky. Uľahčujú žehlenie a šetria čas. Zamiluje si ich každý odporca žehlenia. Žehličky po látke kĺžu bezproblémovo a žehlenie uľahčujú aj viaceré šikovné inovácie. Technológia iCare zabezpečuje vhodnú teplotu pre každú látku. Pre tie najjemnejšie je vhodný tzv. Eco režim, pre džínsovinu, bavlnu a ľan zas režim Turbo. Jedinečný povrch žehliacej plochy žehlenie robí naozaj rýchlym a efektívnym. Vďaka silnému výstupu pary je žehlenie naozaj jednoduché.

Parný generátor si vyberte, ak…

  • Žehlenie je vašou každodennou rutinou. Žehlíte veľa oblečenia a veľmi často.
  • Vo vašom šatníku sa nachádzajú veci z hodvábu a iných zložitejších textílií. Chcete si ožehliť aj záclony, závesy či posteľné obliečky.
  • Nejde vám o rozmer žehličky, chcete len, aby žehlila rýchlo a kvalitne.
  • Chcete ušetriť nejakú energiu a neplytvať ňou.
  • Nechcete každý deň tráviť hodiny žehlením plienok, detského oblečenia alebo uterákov z vášho kaderníckeho salóna.

Základom je para

Či už sa rozhodnete pre naparovaciu žehličku alebo žehličku s parným generátorom, základom je vysoký parný výkon. Horúca para prenikne hlboko do textílie a uvoľní jej vlákna. Len vďaka nej rýchlo vyžehlíte aj záhyby. Žehlenie vás tak neoberie o čas, ktorý by ste mohli stráviť napríklad s rodinou. Vysoký parný tlak umožňuje aj vertikálne žehlenie. Keď sa ponáhľate, už nemusíte vyťahovať žehliacu dosku. Blúzku si rýchlo vyžehlíte priamo na vešiaku.

Nenávidím žehlenie, ale…

Žehlenie je jednou z najneobľúbenejších domácich prác. Trvá dlho a často to nedopadne dobre a žehlička poškodí obľúbené šaty. Ak si však vyberiete naparovaciu žehličku Braun, už sa vám to nikdy nestane. Funkcia iCare zabezpečí tú správnu teplotu. Dokonca sa žehlička aj sama vypne, ak na ňu zabudnete. A ak sa trápite s tým, že vám žehlenie trvá dlho, siahnite po žehličke s parným generátorom, ktorá vám žehlenie skráti minimálne o polovicu.

Investovať do kvalitnej žehličky sa oplatí

Kvalitná žehlička s parným generátorom niečo stojí, ale ušetrí vám čas, nervy a v konečnom dôsledku aj financie. Nezničí vám žiadne oblečenie, ušetrí energiu. Oplatí sa preto investovať.


Hľadáte tú najlepšiu parnú žehličku? Pozrite sa na ponuku tých najlepších parných žehličiek a vyberte si tú svoju ešte dnes.


Mohlo by Vás zajímat

PR článek