DomůBývanieViac priestoru pre malé kúpeľne

Viac priestoru pre malé kúpeľne

-

Viac priestoru a slobody pre malé kúpeľne! Malá kúpeľňa neznamená automaticky menej pohodlia a komfortu. Inteligentné usporiadanie miestnosti môže premeniť kúpeľňu aj na malom priestore vo wellness oázu. Zásadný je výber správneho riešenia sprchového kúta a model kúpeľňového radiátora.

Sprchové kúty Kermi z tvrdeného bezpečnostného skla zvyšujú priestrannosť kúpeľne a sprchového komfortu je možné docieliť vďaka šikovným funkciám. V malých kúpeľniach je sprchovací kút často umiestnený priamo vedľa kúpeľňovej vane (časté rozhodnutie nepriaznivcov vaňových zásten). Sprchovací kút Raya tu ponúka možnosť pohyblivej bočnej steny za/vedľa vane či vaňového sokla bez ohľadu na ich výšku a šírku. Bočná stena sprchového kúta Raya spoľahlivo chráni pred striekajúcou vodou a na jednoduché čistenie a vetranie ju možno ľahko otočiť dovnútra vďaka madlu, umiestnenom na vnútornej strane. Zvláštnosť: časovo náročné merania a nákladná zákazková výroba už nie sú potrebné vďaka vhodne sériovo vyrobeným dielom. Kyvné dvere sprchového kúta Raya je možné ľahko otvárať a zatvárať vďaka technológii so zdvihovým mechanizmom a inteligentnému vyrovnávaciemu a rozmerovému systému, ktorý sa dokonale hodí pre všetky bežné vaničky alebo inštaláciu priamo na podlahu.

Kúpeľňový radiátor Geneo quadris predstavuje ľahšie odviazanie sa pre tých, ktorí uprednostňujú skôr klasické rebríkovité radiátory, prahnú ale zároveň po menšej zmene. So zvislými zbernými rúrkami a priečnymi trapézovými vykurovacími rúrkami sa kúpeľňový radiátor Geneo quadris prikláňa k plochému štýlu s rovnými líniami. Ponúka flexibilné riešenie pri projektovaní a inštalácii vďaka možnému stredovému alebo bočnému pripojeniu. Vedľa kompaktnej verzie je k dostaniu aj ako prídavný elektrický radiátor alebo ako variant pre výhradne elektrickú prevádzku. Prostredníctvom pripojovacej sady x-net plus je možné ju priamo prepojiť s podlahovým vykurovaním bez nutnej montáže a inštalácie dodatočne vstavanej stenovej skrinky pre podlahové vykurovanie.

kúpeľňový radiátor Geneo
Kúpeľňový radiátor Geneo quadris umiestnený tak, aby výška hornej hrany dverí a sprchového kúta bola zachovaná a celkový vzhľad kúpeľne tak zostal harmonický. Okrem komfortných medzipriestorov, vďaka zoskupeniu trapézových priečnych vykurovacích rúrok do systematických blokov pre pohodlné zavesenie uterákov, poskytuje Geneo quadris pohodlné ovládanie termostatickej hlavice. Zdroj: Kermi
Viac informácií nájdete na www.kermi.cz

Veľa pohodlia v malom priestore so sprchovacím kútom RAYA a dizajnovým a kúpeľňovým radiátorom Geneo quadris od spoločnosti Kermi.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek