DomůRady a NávodyNová požičovňa stavebných strojov v okolí Bratislavy

Nová požičovňa stavebných strojov v okolí Bratislavy

-

Požičovne náradia síce sú dnes na každom kroku, požičať si stavebné stroje však nie je také jednoduché. Na túto situáciu reagovala aj požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK, ktorá presťahovala svoju pobočku zo Žabieho majera v Bratislave do vlastných veľkorysých priestorov vedľa diaľnice D1. Prečítajte si, prečo sa ju oplatí navštíviť.

Požičovňa stavebných strojov so 6 pobočkami

V blízkosti Bratislavy na Triblavine (tesne vedľa diaľnice D1) nedávno otvoril brány nový areál Zeppelin SK. Ide o distribútora a predajcu stavebných strojov a techniky CAT s desaťročiami trvajúcimi skúsenosťami. V snahe vychádzať zákazníkom v ústrety poskytujú okrem samotného predaja nových strojov aj ďalšie služby, medzí ktoré patrí napr. výhodné financovanie, servis, predaj použitých strojov a požičovňa stavebných strojov.

Na Triblavinu sa presťahovala pobočka Zeppelin SK, ktorá pôvodne sídlila v prenajatých priestoroch na Žabom majeri v Bratislave. Spolu tak na Slovensku nájdete 6 pobočiek požičovne Zeppelin SK – okrem spomínanej Triblaviny aj v Bratislave – Vajnoroch, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Minibager aj ďalšie stavebné stroje

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK vám požičia nielen bager, minibager, dozér, rýpadlo-nakladač, šmykom riadený nakladač či ďalšie stavebné stroje. Nájdete tu aj minidumpre či mininakladače, záhradnú techniku, manipulačnú techniku, pracovné plošiny či elektrocentrály. Samozrejmosťou je aj príslušenstvo, ktoré premení stavebné stroje na univerzálnych pomocníkov, schopných demolovať budovy, rozbíjať a frézovať skaly či asfalt alebo nakladať sypké i pevné materiály.

Požadovaný stroj si môžete obzrieť v akcii osobne ešte pred vypožičaním. Ak by vám však nestačilo ani 6 pobočiek, vďaka online prehliadke vôbec nemusíte opustiť pohodlie vašej kancelárie či domácnosti.


Menší stroje a nářadí do dílny vyhledáte na hobby webu kutilmarket.cz


Mohlo by Vás zajímat

PR článek