DomůPre ŽenyTOP 4 vybavenia pre detské ihriská

TOP 4 vybavenia pre detské ihriská

-

Popularita detských zábavných centier a trampolínových centier neustále rastie. Vďaka množstvu rôznorodých atrakcií a komplexnému vybaveniu sa sem vracia stále viac návštevníkov a pribúdajú noví.

Možnosti športovania či aktívneho relaxu, ktoré poskytujú certifikované detské ihriská a ich vybavenie, sú pre deti aj mnohých dospelých obrovským lákadlom.

Čas, strávený na týchto miestach, nie je nikdy stratený. Nezabudnuteľné zážitky, ktoré si návštevníci zakaždým odnášajú, sa vryjú do pamäti ako pripomienka toho, že to tu za to skutočne stojí.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie zahŕňajú širokú škálu zaujímavých a vzrušujúcich aktivít pre rôzne vekové skupiny.

Vybavenie detských ihrísk býva veľmi pestré. Môžete tu nájsť fun parky, skákacie hrady, motokárové dráhy, multišportové ihriská, golf či obľúbené trampolíny. Nie je jednoduché vybrať zo všetkých typov atrakcií a ich vybavenia tie naj. Spomenieme tu aspoň tie z nich, ktoré sú jednými z najnavštevovanejších a získali si v priebehu času mimoriadnu obľubu.

Rodinné či detské zábavné centrum je známe aj ako vnútorné oddychové alebo detské parky.

Fun Park a Fun Box

Žiadne zábavné centrum sa nezaobíde bez Fun Parku alebo Fun Boxu. Sú to miesta plné najrozmanitejších atrakcií, srdcia a stredobody každého ihriska a parku. Bývajú tematicky pestré a sú vybavené vysoko kvalitnými hracími prvkami.

Fun Park je rozlohou väčší a k dispozícii je tu viacej atrakcií.

Fun Box je priestorovo menší a býva situovaný najmä v reštauráciách, hoteloch, kaviarňach či nákupných centrách. Fun Boxy sú známe ako detské kútiky. Deti sa tam dosýtosti vybláznia, zatiaľ čo rodičia si môžu oddýchnuť a zrelaxovať. Dizajnu detských kútikov sa vo fantázii medze nekladú. Deti, ponorené do zaujímavých herných aktivít,  si tu tak môžu rozvíjať aj svoju predstavivosť.

Šmýkačky

„Bez šmýkačky ani na krok. Bez nej to nie je žiadna zábava.“ Povedali by mnohé deti pri vstupe do detského zábavného centra. Existujú nespočetné typy a tvary šmýkačiek, ako sú napríklad vlnkové šmýkačky, špirálové šmýkačky, donutové, valčekové a mnohé ďalšie. Ich kvalitná výroba podľa normy zabezpečuje dlhú životnosť a ich vybavenie protipádovými rohožami zase bezpečnosť pri šmýkaní.

Trampolíny

Klasickým a nesmierne populárnym vybavením detskéhozábavného centra a trampolínového centra sú trampolíny. Sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality, preto sú zárukou dlhodobého a spokojného užívania. Skákacie trampolíny bývajú rôzneho druhu, ako detské, profesionálne športové, kaskadérske či vertikálne. Už dlhú dobu sa tešia obrovskej popularite a stále viac detí i dospelých radi zakúšajú ten skvelý pocit pri skákaní.

Produkty pre trampolínové centrum môžu mať tiež mnoho farebných prevedení a dizajnérskych motívov.

Neuveriteľne vyhľadávanou je napríklad prekážková dráha s trampolínami, známa ako Bounce parkour a prekážkový beh Ninja parkour.

Minigolf

Ďalším veľmi populárnym miestom a vybavením zábavného centra je minigolfové ihrisko. Golf sa tu stáva fantastickým zážitkom vďaka podsvieteniu a úžasným 3D efektom – Glow Golf, alebo vás prenesie do kúzelného sveta objavovania dobrodružstiev –  Adventure Golf.

Glow Golf je vďaka fluorescenčným farbám a trojrozmerným motívom naozajstným potešením pre všetky zmysly. So svojimi témami Začarovaného lesa, Pirátov či Džungle, dokáže nadchnúť každého návštevníka.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie poskytujú priam neuveriteľné možnosti aktivít a atrakcií, ktoré sa stali a stávajú stále populárnejšími. Veríme, že prinesú rovnaké nadšenie aj vám, nech už sa rozhodnete pre akékoľvek z nich.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek