DomůPre ŽenySušiaky na prádlo šetria energiu

Sušiaky na prádlo šetria energiu

-

Sušičky sa prebojovali do našich domácností, ale jednoznačne patria medzi najväčších žrútov elektrickej energie. Nie všetko v nich musíme sušiť a mnohí sa vracajú ku klasickému sušeniu. Sušiaky na balkón, či stropné sušiaky, nám dokážu ušetriť obrovské množstvo energie.

Staré šnúry na bielizeň dnes neodpovedajú našim požiadavkám na sušenie bielizne. Nedržia tvar, zložito sa udržujú čistými. Zvoľte si pre sušenie moderné sušiaky na prádlo. Každému môže vyhovovať iný sušiak. Veľmi obľúbenými sú rozkladacie sušiaky, ktoré dnes dokážu sušiť naraz aj dve práčky. Ich praktickosť spočíva v tom, že ich kedykoľvek rozložíme a opäť zložíme, a v tomto zloženom stave nezaberajú takmer žiadne miesto. Kde však niekto vidí výhodu, môže vidieť druhý nevýhodu. Z bytu si robíme sušiareň, nevhodne zvyšujeme vlhkosť, a na sušenie veľkých vecí sa aj tak nehodia. Skúste iné sušenie.

Zabudnite na klasické šnúry

Moderné riešenie pre sušenie bielizne ponúkajú stropné sušiaky na prádlo, ktoré nahradili šnúry pevnými tyčkami. Nebojte sa, nebudú vám zavadzať v priestore ešte viac, ako tie klasické. Stropné sušiaky od PENAR Slovakia majú veľmi zaujímavý mechanizmus, ktorý umožňuje manipulovať s výškou umiestnenia tyčí. Každú tyč sušiaku naviac ovládate samostatne. Pri vešaní bielizne si tak vždy priblížite konkrétnu tyč a následne ju zas vytiahnete nahor. Vďaka tomuto systému, vám bielizeň nemusí zavadzať, ani keď máte sušiak umiestnený nad vaňou, čo je najobvyklejšie miesto pre sušenie bielizne v interiéroch.

Sušte na balkóne

Pokiaľ máte balkón, je ideálne sušiť prádlo práve tu. Sušiak na balkón od Penar.sk je opäť prispôsobený tomu, aby ste naňho vždy dočiahli, súčasne však aby ste mohli prádlo vytiahnuť do výšky, v ktorej vám nebude zavadzať.Pevné tyče sú odolné vonkajšiemu prostrediu a jednoducho sa udržujú čisté.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek