DomůBývaniePredsieňové zostavy so sedením a nábytok na mieru do chodby

Predsieňové zostavy so sedením a nábytok na mieru do chodby

-

Predsieňové projekty na mieru znamenajú štýlové sedenie, úsporné konzoly, praktické úložné možnosti a ďalšie vychytávky v priestore predsiene alebo chodby. Predsieňový nábytok na mieru a dizajnové lamely urobia z vašej vstupnej haly, chodby či predsiene priestor, ktorý bude navždy zaujmavý, pohodlný a funkčný.

Priestor pre všetko, čo treba mať po ruke

Pri navrhovaní vstupnej predsieňovej zostavy do bytových priestorov myslite na multifunkčnosť. Roh šatníka premeníte na odkladací priestor, miesto pod odkladacím priestorom zas na botník. Bez ohľadu na to, aký dizajn si vyberiete, dostupnosť bude prvoradá. Myslite na to, že predsieňová zostava so sedením dokáže spĺňať viac funkcií naraz a zároveň šetriť miesto.

Vyhráte vojnu o centimetre

Na rozdiel od kusového nábytku, pri výrobe na mieru sa nemusíte obávať nechcených kompromisov. Chodby a predsiene v moderných bytoch a domoch sa neustále zmenšujú a tak sa využitie ich priestoru stáva kľúčovým. Riešenie na predsiene na mieru vám boj o centimetre pomôže vyhrať.

Funkčné a nadčasové

Vstup do vášho domova by mal byť štýlový a zároveň presne organizovaný. Výroba na mieru vám poskytuje slobodu, plnohodnotné využitie priestoru, ktoré pri sektorových polotovaroch z velkoskladu nikdy nezískate. Chodba na mieru je moderný a funkčný spôsob, ako „zabiť všetky muchy jednou ranou“. Tým, že dokáže plniť nespočetne veľa funkcií a umožňuje nekonečné variácie.

Každé poctivé stolárstvo Bratislava pracuje s extrémne širokým počtom kvalitných materiálov, najmodernejších povrchových úprav a skrinkových programov. Cena TV zostavy na mieru sa väčšinou určuje až po prvom predbežnom návrhu a kompletnom necenení materiálov, kovaní a výsuvných programov. 

Vyrobené tak aby niečo vydržali

Správne postavené a nainštalované predsieňové zostavy vyrobené na mieru vydržia dlhšie ako sektorové polotovary. Tie sa totiž sa vyrábajú vo veľkom na montážnych linkách, zatiaľ čo skrinky do chodby a sedenia na mieru sa vyrábajú na špecializovaných CNC strojoch priamo pre Vás, jedna po druhej, pod rukami skúseného stolára. Pri namáhaných a frekventovaných priestoroch, ako predsien či chodba, túto kvalitu určite oceníte.

A čo tak Lamely?

Začlenenie steny alebo vzorovaného pozadia je skvelý spôsob, ako opticky pridať šírku a výšku úzkej chodbe. Drevené lamely v chodbe vám tiež umožnia funkčne integrovať sústavu vešiačikov. 

Mohlo by Vás zajímat

PR článek