DomůBývanieCeloročný bazén alebo vírivka do záhrady

Celoročný bazén alebo vírivka do záhrady

-

Stráviť pár krásnych chvíľ vo vlastnom bazéne či vírivke už nie je utópiou ani pre Slovákov. A to dokonca počas celého roka.

Patríte medzi „vodné živly“ a vaše hobby sú späté s týmto prostredím. Už viac nemusíte vyhľadávať zábavu na preplnených verejných kúpaliskách prípadne v nie veľmi súkromných wellnessoch. Zariadiť si doma vlastný bazén prípadne jacuzzi sa dá aj za finančne dostupných podmienok.

Swim spa po celý rok

Spoločnosť HOTTUB Sauna & Wellness® vám prináša skvelú novinku SWIM SPA. Práve tento produkt vám splní sen o bazéne, ktorý môžete využívať bez ohľadu na ročné obdobie či poveternostné podmienky. Bazén plný teplej vody nie je navyše odkázaný na náročnú údržbu či vysokú spotrebu. Ide o energeticky nenáročnú prevádzku bez potreby často nákladného zastrešenia.
Celoročný bazén je vhodný na relaxáciu aj plávanie, je len na vás, čo si zvolíte. Celoročný termálny bazén SWIM SPA je vhodný na každodenné kúpanie, plávanie a na ideálne načerpanie nových síl.
Spomeňme napríklad svetovú novinku Lounge iN USSPA s kapacitou 7 osôb, ktorá kombinuje Lounge iN so SWIM SPA. Ide o ideálnu kombináciu relaxácie a športu. Ponúka množstvo masážnych zážitkov vo veľkorysom priestore pre dokonalé relaxovanie. Nadčasový dizajn, dokonalú eleganciu termálneho bazénu a čisté línie ponúka luxusný SWIM SPA XL od HOTTUB Sauna & Wellness®. Zažite plávanie bez ohľadu na priestor a počasie v bazéne s objemom 10 200 litrov.
21 trysiek poskytne uvoľnenie v celoročnom domácom bazéne s osvetlením, silným protiprúdom (až 3000L/MIN) a diaľkovým ovládaním.

Vírivky do záhrady

Vonkajšie vírivky od HOTTUB Sauna & Wellness® sú k dispozícii v rôznych veľkostných prevedeniach. Tým pádom sa hodia na menšie terasy ale aj do väčších záhrad a interiérov v podobe viacmiestnych variáciách. Môžete si vybrať vírivky pre 2 alebo 3 osoby, vírivky pre 4 až 6 osôb alebo pre 6 a viac osôb.
Moderné technológie s maximálnou kvalitou zabezpečili výrobcovia USSPA a JACUZZI®, ktorých autorizovaným importérom pre Slovensko je práve HOTTUB Sauna & Wellness®.

Ozajstný luxus zažijete v úspornej a dostupnej vírivke Jacuzzi J-235 pre šesť osôb. Vďaka 35 trysiek vám poskytne vysokokvalitnú hydroterapiu bez zbytočných nákladov na energie. Disponuje vodopádom, 4 rotačnými tryskami, všestrannými tryskami Classic Jets, Led osvetlením či nástrojmi na maximálny relax v ležadle pre uvoľnenie a ukľudnenie mysle či tela. Rozmery sú 214 x 214 x 92 cm a objem 1325 litrov.
Ak nedisponujete takým priestorom, prípadne plánujete vírivku využiť na služby súkromnejšieho charakteru, odporúčame vám vírivku LYRA IN pre 3 osoby s rozmermi 160,5 x 216 x 83 cm a objemom 660 litrov. Skvelých 43 trysiek zakaždým upokoja vaše telá v tejto malej, no vo vnútri prekvapivo priestrannej spa. Dve rôzne lehátka sú ideálne pre romantické chvíle pre vás a vašu polovičku. Kvalitu LyraiN potvrdzuje aj prestížne medzinárodné ocenenie Good Design a Red Dot 2016.

Zlatou strednou cestou je vírivka Jacuzzi J-225 ideálna pre menšie priestory. Aj napriek tomu pri svojich rozmeroch 213 x 193 x 87 cm a objeme 1340 litrov dokáže obslúžiť 4 až 5 osôb. Zabudnite na špeciálne a zložité elektrické zapájania, technológia plug-and-play umožňuje jen bežné zapojenie do domácej siete. Presvedčte sa, že aj vy si môžete užívať luxus a komfort 23 trysiek po celý rok bez ohľadu na vrtoch počasia aj za dostupnú cenu. Obľúbená je aj vďaka svojej vkusnej farbe akrylátu – platinum či farbám obloženia – Roasted Chestnut či Silverwood.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek