DomůRady a NávodyV akej farbe ozdobíte váš umelý stromček tento rok? Kúpte si nový...

V akej farbe ozdobíte váš umelý stromček tento rok? Kúpte si nový na svetstromcekov.sk

-

Každý rok potrebujeme na Vianoce umelý vianočný stromček. Aby bol pekný, je potrebné, aby bol aj bez ozdobenia pekný, mal správny tvar, farbu, aby nebol opadaný… Pokiaľ potrebujete umelý vianočný stromček, vybrať z obrovského množstva modelov môžete na svetstromcekov.sk. Ide o zavedený e-shop s vianočnými umelými ozdobami, kde práve teraz ponúka zľavu 30% na množstvo tovaru.

Čo všetko kúpite na svetstromcekov.sk

V ponuke tohto zavedeného e-shopu, ktorý môžete nájsť aj na zahraničných webových stránkach mnohých krajín, je nespočetné množstvo umelých vianočných stromčekov. Zvoliť môžete extra vysoké alebo extra široké vianočné stromčeky, extra úzke typy, malé vianočné stromčeky, aj podľa dreviny, teda borovicu, jedľu alebo smrek. Krásne sú aj biele a zasnežené vianočné stromčeky alebo stromčeky s LED osvetlením. Alebo, ak máte radi prírodné a EKO produkty, bude sa vám možno páčiť stromček FULL 3D alebo 3D vianočný stromček, ktorý je veľmi podobný tomu skutočnému. Je síce drahší, ale keď si spočítate cenu dnešných živých stromčekov a cenu dopravy domov aj čas, ktorý zháňaním stromčeka strávite, zistíte, že sa investícia za pár rokov vráti.

Okrem stromčekov ponúka svetstromcekov.sk aj dômyselné vianočné LED osvetlenie TWINKLY. Ide o kvalitné LED osvetlenie, ktoré je možné nastaviť do mnohých módov. Môže blikať do rytmu hudby, ktorú si doma pustíte alebo podľa vášho vlastného nastavenia, rovnako ako podľa prednastavenia. Stačí si len kúpiť správne príslušenstvo.

V ponuke je tiež nejedna podložka pod vianočný stromček, vďaka ktorej je celkový vzhľad stromčeka elegantný a sviatočný, tiež nechýbajú vianočné vence, vianočné girlandy, postavičky Santa Clausa alebo Mikuláša v rôznych veľkostiach a štýloch oblečenia. Kúpite tu aj LED osvetlenie klasické alebo stojany na vianočné stromčeky.

Viac na svetstromcekov.sk. Vyberte si so zľavou 30%, budete nadšení.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek