DomůSprávyNové Huawei FreeBuds Lipstick - netradičné slúchadlá v tvare rúžu

Nové Huawei FreeBuds Lipstick – netradičné slúchadlá v tvare rúžu

-

Slúchadlá schované v puzdre na rúž – novinka, s ktorou prichádza na slovenský trh spoločnosť Huawei. Podmaní si nielen všetky dámy, ale funkciami aj pánmi. Na návrhu slúchadiel sa podieľali dizajnéri z rozličných odvetví, napríklad z módneho, automobilového alebo digitálneho priemyslu.

Ikonický rúž sa narodil v Paríži, presnejšie vo výskumnom centre estetiky spoločnosti Huawei. Nie je preto divu, že FreeBuds Lipstick znázorňujú noblesu a luxus. Pomocou tela z nerezovej ocele so zaoblenými oblúkmi a jemným spracovaním línií vzdáva hold harmónii a elegancii.

Puzdro, ktoré oklame
Luxusné nabíjacie puzdro bolo vyrobené za pomoci tridsiatich zložitých procesov a finálneho leštenia. Jedine tak mohol vzniknúť dokonale hladký povrch. Nerezová oceľ je odolná nielen proti opotrebovaniu, ale aj proti korózii. Magnetické puzdro pomôže k ľahšiemu uzavretiu a používatelia nebudú ochudobnení ani o jedinečný zvuk „cvaknutia“. Ten okrem iného dámy dobre poznajú od kozmetických produktov.

Huawei FreeBuds Lipstick prichádza v očarujúcom farebnom prevedení. Kombinácia čiernej, zlatej a červenej dokonale imituje klasický dizajn rúžu, pričom ukrývajú ešte svoje posolstvo. Čierna znázorňuje tajomstvo, zlatá luxus a červené nadšenie a šarm. Pocity z prvých dojmov navyše okrem vzhľadu umocní darčeková krabička, ktorá ohromí jedinečnou vôňou.

Pre krásu už nemusíte trpieť
Špičkový otvorený design Huawei je založený na ergonomickom simulačnom systéme, čo vylepšuje dizajn slúchadiel tak, aby poskytovali dokonale pohodlné nosenie. Už nebudete musieť mať v ušiach nepohodlné slúchadlá, vďaka ktorým sa nedá sústrediť ani na hudbu. Navyše FreeBuds obsahujú úpravu AEM EQ, ktorá automaticky detekuje tvar zvukovodu a priradí najvhodnejšie nastavenie EQ tak, aby vyhovovalo ušiam užívateľa. Pomocou aplikácie Huawei AI Life si môžete navyše vybrať z troch režimov ekvalizéra vrátane vyváženého, ​​zosilňujúceho basy alebo výšky.

Inteligentné pripojenie a dlhá výdrž
FreeBuds Lipstick je možné ľahko prepojiť s akýmkoľvek smartfónom so systémom Android, bez ohľadu na jeho značku a zariadeniami iOS pomocou Bluetooth. Zariadenie tiež využíva bezdotykové párovanie Bluetooth, vďaka tomu sa môžu spárovať s blízkym smartfónom, tabletom a počítačmi pomocou vyskakovacieho okna.

Pre pohodlnejší zážitok ponúka FreeBuds Lipstick výdrž skoro po celý deň. Pokiaľ budete mať vypnuté potlačením hluku, odmení sa vám 22 hodinami prehrávania hudby s plne nabitým nabíjacím puzdrom alebo 4 hodiny prehrávania hudby s plne nabitými slúchadlami. Svoju obľúbenú hudbu tak budete môcť počúvať kedykoľvek a kdekoľvek.

Inteligentný asistent, ktorý vás vypočuje
Okrem vysoko kvalitného hardvéru Huawei poskytuje zákazníkom lepšiu kvalitu zvuku prostredníctvom softvérových funkcií. Tie sú výsledkom pokročilého inžinierstva. FreeBuds Lipstick využívajú kvalitu zvuku vo vysokom rozlíšení, ktorá je nevyhnutná pre skvelý zážitok z počúvania. Slúchadlá sa vyznačujú klasickou dynamickou štruktúrou meniča a poskytujú lepší zážitok z počúvania, za použitia väčšej membrány, ktorá podporuje frekvenčný rozsah až 40 kHz a vylepšuje stredy a výšky, vďaka čomu sú basy ešte silnejšie. Okrem vzhľadu si teda môžete vychutnať silnejší a pohlcujúci zvuk. Okrem hladkého pripojenia dokáže FreeBuds Lipstick nahrávať zvuk s vysokou vernosťou so vzorkovacou frekvenciou až 48 kHz. Stačí zapnúť režim Surroundings v aplikácii Huawei AI Life a potom môžete rovno nahrávať okolitý zvuk.

Nie je na čo čakať
Slúchadlá Huawei FreeBuds Lipstick sú teraz dostupné na e-shope spoločnosti. Okrem iného tu môžete zaobstarať aj nové hodinky Huawei watch GT 3, ktoré sú k dispozícii v dvoch veľkostiach – 46 mm a 42 mm. Obe verzie sa nápadne podobajú tradičným elegantným hodinkám, pretože sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je ľahká a pevná. Navyše ku všetkému je toto prevedenie odolné voči teplu a chladu.

Huawei FreeBuds Lipstick sú dostupné za cenu 209 € na e-shope Huawei a u všetkých bežných predajcov. Viac informácií sa dozviete priamo na stránkach spoločnosti Huawei.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek